•  

  تماس با مشاورین ویتایگر

  ۰۲۱-۹۱۰۳۵۳۷۶ داخلی ۱

 •  

  ساعت کاری

  شنبه تا چهارشنبه ۹ صبح تا ۶ عصر

درباره شرکت بهی تک گستر نمانیده رسمی Vtiger در ایران

همه چی در بهین تک گستر از سال 1387 شروع شد

شرکت بهین تک گستر به عنوان یکی از پیشگامان عرصه اتوماسیون های اداری و بومی در ایران توانست در سال 1387 با جمعی از متخصصین برنامه نویسی خود اقدام به اخذ نمایندگی رسمی شرکت ویتایگر در ایران را گیرد و با دانش تخصصی خود این نوع سی آر ام را به زبان فارسی ترجمه نموده و با توجه به بیزینس ها و کسب و کار ها در ایران بومی سازی نماید. سی آر ام ویتایگر بعد از گذشت یک دهه از فعالیت خود توانسته بسترهای مدیریت های بسیاری از شرکت های ایرانی را که بالغ بر 700 شرکت کوچک و بزرگ میشو را به خانواده خود اضافه نماید که از حیث به خود می بالد. 

درباره شرکت CRM ویتایگر نمانیده رسمی VTIGER در ایران

بهین تک گستر با هدف گسترش و توسعه استفاده از نرم افزار ویتایگر در ایران، از سال 1387 با تمرکز بر نرم افزار ویتایگر فعالیت خود را آغاز نمود. از جمله دستاوردهای این شرکت رساندن شعبات خود در کشور به 4 برگزاری دوره های آموزشی و ورکشاپ های افزایش فروش مبتنی بر سی آر ام ویتایگر ، بومی سازی تقویم شمسی برای ویتایگر به صورت اوپن سورس و متن باز برای اولین در ایران مطابق با استاندارد ویتایگر و… است.
سی آر ام ویتایگر تحت نظارت و حمایت فنی ایران و سایت رسمی بهین تک گستر فعالیت مینماید و هر گونه کپی برداری از نام این مجموعه پیگرد قانونی دارد.

برخی دیگر از اقدامات بهین تک گستر

 • بومی سازی سی ار ام متن باز در ایران
 • تربیت نیروی متخصص سی آر ام در سازمان ها و شرکت های بزرگ
 • برگزاری ورک شاپ های آموزشی برای علاقمندان به عرصه مشتری مداری
 • تعلیم مدیران لایق و چیره دست در عرصه های مختلف سی آر ام صنایع کشور
 • اشتغال زایی در حوزه سیستم ارتباط با مشتریان در بیش از 4 استان کشور
 

هدف سی آر ام ویتایگر

هدف شرکت سی آر ام ویتایگر زیر مجموعه شرکت بهین تک گستر به عنوان یکی از پیشگامان و رهبران عرصه سی آر ام ویتایگر در کشور بومی سازی بیش از پیش این نوع نرم افزار در ایران و آسیا بوده تا هم با استفاده از نیروی های بومی در ایران دیگر وابستگی این حوزه از بخش نرم افزار را در کشور به صفر رسانده و با توجه به بسترسازی مناسب این شرکت در ایران بتوانیم این نوع خدمات را به دیگر کشورهای خاورمیانه و آسیا عرصه داریم.

 

اشتغال زایی بومی

تعلیم نیروی متخصص سازمانی

کاهش ریسک تجارت

افزایش بهره وری شرکتها

کاهش وابستگی نرم افزاری